Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

اصول طراحی وب سایت

در طراحی قالب سایت بهتر است مراحل زیر را قبل از اینکه سراغ Photoshop بروید خود را برای طراحی قالب آماده کنید در نظر بگیرید  :

website design

اصول طراحی وب سایت

۱-نیازسنجی (مهمترین قسمت طراحی سایت)
شما باید ببینید برای چه نوع شرکتی، سازمانی و یا تجارتی قصد طراحی سایت دارید. مسلما طراحی وب سایت برای یک ارگان دولتی با طراحی وب سایت برای یک آموزگاه تفاوت های بسیاری خواهد داشت.
نکته بسیار مهم :بدانید که چیزی که باعث تداوم کسب و کار و رونق طراحی سایت شما میشود رضایت کارفرما است. مطمئن باشید که بهترین کارفرمایان شرکت طراحی سایت شما کسانی هستند که توسط کارفرمایان راضی شما به شما معرفی شده اند. از نظر بازاریابی بهترین نوع تبلیغ، تبلیغ دهان به دهان میباشد. پس سعی کنید که نیاز واقعی کارفرما را پیدا نمایید و دقیقا چیزی که احتیاج دارد را برای او طراحی پیاده سازی نمایید.

۲- ابزار سنجی
لازم است بدانید برای طراحی سایت مورد نظر باید از چه نرم افزارها و یا برنامه ها و چه نوع زبان برنامه نویسی استفاده نمایید.مثلا برای شرکتی که کار آن تولید اسباب بازی برای کودکان است لازم است وب سایتی طراحی نمایید که در آن فلش بکار رفته باشد.
۳-تهیه Porposal
بعد از ۲ مرحله فوق نوبت به تهیه Proposal می رسد. بزرگترین مشکل کارفرمایان این است که دقیقا نمی دانند به چه نوع وب سایتی و با چه نوع گرافیکی نیاز دارند. شرکت طراحی سایت شما پس از بررسی کسب و کار و خواسته های کارفرما با دادن یک Prposal به ایشان، او را در راه انتخاب طراحی سایت مناسب کمک و یاری نموده اید.


۴-پیاده سازی و طراحی سایت
بعد از عقد قرارداد نوبت به پیاده سازی و طراحی سایت کارفرما کار میرسد که باید به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی شود.

 

منبع: سایت سازی

Comments

Leave A Comment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque imperdiet purus quis metus imperdiet fermentum. Suspendisse hendrerit id lacus id lobortis. Morbi accumsan nulla ac urna elementum dapibus. Phasellus eu felis orci, sit amet placerat eros. Sed aliquet iaculis nisi id convallis. Quisque nec ligula ut felis hendrerit iaculis quis sed neque.

Security code
Refresh