Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

آموزش 0 تا 100 سرچ کنسول گوگل (وبمستر تولز گوگل) به همراه کد تخفیف ویژه خرید کتاب الکترونیکی

در این دوره آموزشی روش برطرف کردن برخی از خطاهای مهم که ممکن است افراد تازه کار یا کم تجربه نتوانند آنها را برطرف نمایند توضیح داده میشود که بتوانند برخی از آنها را خودشان برطرف کنند توضیح داده میشود و نیاز به هزینه اضافی برای این کار و زمان و انتظار برای انجام کار توسط سایر افراد نباشد.

 

سرچ کنسول گوگل (گوگل وبمستر تولز یا ابزار وبمستر گوگل) چیست؟

سرچ کنسول گوگل یا گوگل وبمستر تولز (Google Webmasters Tools) همانطور که از نامش پیداست، ابزاری ست که گوگل در اختیار وبمستران قرار داده است تا به مدیران سایت کمک کند که بتوانند با این دستیار هوشمند گوگل، سئوی سایتشان را بهبود ببخشند و از آمار ورودی از سایتشان و مواردی از قبیل کلمات کلیدی ورودی به سایت و سایت هایی که به سایت مدنظر لینک داده اند و برخی مشکلات سئو از قبیل خطاهای مختلف که بازدیدکننده سایت ممکن است با آنها مواجه شود یا موتورهای جستجو از قبیل گوگل و همچنین مدیر سایت با اینگونه خطاها مواجه شوند و ... را مشخص و اعلام میکند وبمستر سایت میتواند هرزمانیکه نیاز بود از طریق ابزار سرچ کنسول گوگل، سایت خود را بررسی و آنالیز کند و خطاها را مشاهده نماید، بعضی از خطاها میتوانند توسط مدیر یا کاربران ساده مدیریت سایت برطرف شوند و بعضی از خطاها ممکن است توسط افراد تازه کار قابل حل شدن نباشند و نیاز باشد توسط طراح سایت یا افراد متخصص در حوزه سایت و سئو برطرف شوند.

 

برای خرید فیلم دوره آموزشی با شماره 09382405199 درارتباط باشید.

 

کانال سئوی تخصصی وب سایت:

@mehroz_seo

 

 

وبمستران میتوانند در ابزار گوگل وبمستر تولز کارهایی را انجام دهند که سئوی سایت، افزایش خوبی داشته باشد و ورودی گوگل را چند برابر کنند.

این دوره آموزشی یک جلسه ای به صورت وبینار برگزار میشود و کلیه علاقه مندان از شهرهای مختلف کشور میتوانند در این وبینار شرکت نمایند.

 

توجه: در این دوره آموزشی هرجا "سرچ کنسول گوگل" یا "گوگل وبمستر تولز" یا مخفف اینها را اعلام کردیم، یکسان هستند و تفاوتی ندارند.

 

 

تخفیف ویژه دوره سرچ کنسول گوگل

توجه: کتاب آموزش 0 تا 100 سرچ کنسول گوگل به شرکت کنندگان وبینار دوره به صورت رایگان ارائه می شود اما افرادیکه در وبینار شرکت نکرده اند و فیلم دوره را از این سایت خریداری کرده اند می توانند با ارسال شماره سفارش خرید محصول خود به شماره 09382405199 از طریق پیامک یا تلگرام و اعلام اینکه فیلم را خریداری کرده اند، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف ویژه خرید کتاب الکترونیکی آموزش 0 تا 100 سرچ کنسول گوگل برایشان ارسال می شود تا کتاب را از وب سایت ارائه دهنده خدمات کتاب الکترونیکی خرید، دانلود و مشاهده نمایند.


مدت زمان دوره سرچ کنسول گوگل چقدر می باشد؟

این دوره آموزشی که در قالب وبینار یک جلسه ای برگزار شد، فیلم ضبط شده وبینار جهت فروش در این وب سایت ارائه شده است، مدت زمان فیلم در مجموع، 95 دقیقه می باشد و کد تخفیف خرید کتاب الکترونیکی آموزش 0 تا 100 سرچ کنسول گوگل که بیش از 100 صفحه می باشد نیز به خریداران این محصول ارائه می شود.

 

 

در ابتدا به چند سوال پاسخ می دهیم سپس دوره را معرفی می کنیم:

چرا در رابطه با دوره آموزشی سرچ کنسول گوگل مثل سایر دوره های آموزشی افراد دیگر توضیحات چند صفحه ای داده نشده است؟

مدرس دوره گوگل وبمستر تولز، آقای مهندس شه شناس، ترجیح می دهند همیشه نکات و توضیحات مفید و کوتاه را ارائه نمایند و از توضیحات اضافی و مواردیکه ممکن است در حد شعار باشد و در دوره آموزشی دیگر ارائه نمی شود خودداری می کنند، سایر دوره های آموزشی قبل مدرس این دوره به صورت خصوصی و نیمه خصوصی و فقط به مشتریان طراحی و بهینه سازی وب سایت که گروه مهروز روی سایتشان کار می کرد برگزار می شدند و نکات و موارد مهمی که در این جلسات ارائه می شدند در دوره های عمومی ارائه نشده اند لذا آقای مهندس شه شناس براساس درخواست تعداد زیادی از علاقه مندان به حوزه وب و سئو تصمیم به برگزاری دوره آموزشی به صورت عمومی و افرادیکه حتی تا به حال از خدمات گروه مهروز استفاده نکرده اند میتوانند از طریق ایوند در این دوره آموزشی ویژه و منحصر بفرد ثبت نام و شرکت کنند.

 

 

آیا باید برای هر سایتی حتما سرچ کنسول گوگل فعال باشد؟

بله، اگر برای شما سئوی سایت و رتبه گوگل و ایندکس سریعتر محتوای سایت نسبت به حالت عادی در موتورهای جستجوگر مهم است حتما باید وبمستر گوگل را برای سایت خود فعال و کنترل نمایید.

 

 

دانلود رایگان قسمت اول آموزش سرچ کنسول گوگل (آموزش وبمستر تولز گوگل)

 

 

 

 

 

آیا نیاز است وبمستر گوگل را هر روز یا در فاصله زمانی کوتاه بررسی نماییم یا فقط فعال کنیم کافی است؟

بله، حتما باید وبمستر گوگل را به صورت روزانه کنترل و بررسی نمایید و خطاهای احتمالی را برطرف نمایید، مخصوصا وقتیکه روی سایت، تغییرات مهم و بزرگی داده اید و احتمال افت بازدید و خطا بالا می رود.

 

 

ادامه مبحث معرفی دوره آموزشی سرچ کنسول گوگل را با چند سوال ادامه میدهیم:

آیا می دانید گوگل در نسخه جدید سرچ کنسول که در اوایل سال 2018 رونمایی کرد امکانات جدیدی مخصوصا از نظر ظاهری و رابط کاربری بهتر ارائه کرده است؟

آیا می دانید می توانید با ابزار گوگل وبمستر تولز٬ وضعیت هاست (سرور) خود را مشاهده کنید و از مشکلات آن مطلع شوید؟

آیا می دانید گوگل وبمستر تولز جدید، قسمتی را جداگانه و خاص نسخه موبایل سایت قرار داده است و وبمستران می توانند با این ابزار، مشکلات سایت در نسخه موبایل را مشاهده و بررسی و برطرف نمایند؟

آیا می دانید آماری که وبمستر تولز به شما می دهد قابلیت کاستومایز و فیلتر کردن گزینه ها را دارد و می توانید آماری دقیق و مشخص تر از هر ابزار کوچک دیگری را ببینید؟

آیا می دانید می توانید مطالب سایت خود را در کمتر از 2 دقیقه در نتایج گوگل نمایش دهید؟

آیا می دانید در این دوره آموزشی، برای اولین بار در ایران، از صفر تا 100 گوگل وبمستر تولز نسخه قبل و نسخه جدید با هم و در یک جلسه آموزش داده می شوند و می توانید تفاوت و مزایا و معایب این دو را متوجه شوید؟

آیا می دانید درصورت ثبت نام در دوره آموزشی سرچ کنسول گوگل مهروز، چه مهارتی به دست می آورید؟

 

 

سرفصل های دوره آموزشی سرچ کنسول گوگل

• آموزش ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل با روش های مختلف و معرفی بهترین روش
• ساخت مجموعه سایت (ست) در سرچ کنسول گوگل
• نحوه اضافه و حذف کردن وبمستر با دسترسی کامل یا محدود برای کمک در مدیریت وبمستر تولز گوگل
• مشاهده و بررسی پیام های ارسالی گوگل وبمستر درمورد خطاها و هشدارهای سایت
• بررسی و تنظیم نرخ خزیدن (Crawl rate)
• تنظیمات ارسال ایمیل اطلاع رسانی
• تغییر آدرس وب سایت
• کار با ابزارهای بررسی و تست کنسول گوگل
• حل مشکلات امنیتی و هک وبسایت با کمک سرچ کنسول گوگل
• مشاهده وضعیت ثبت سایت در گوگل و جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل
• وضعیت ایندکس
• منابع مسدود شده
• حذف آدرس ها از نتایج جستجو
• مشاهده منابع بلاک شده در سایت شما
• بررسی آمار ورودی گوگل، تعداد بازدید لینک ها در گوگل و تعداد کلیک و موقعیت صفحات در گوگل توسط وبمستر گوگل
• بررسی وضعیت هاست و خطاهای سرور
• دلیل اینکه بهتر است سایت با www یا بدون www در وبمستر ثبت شود (Preferred Domain) و دوست دارید گوگل کدام را در نظر بگیرد
• ساخت نقشه سایت و تست و ثبت نقشه سایت در وبمستر گوگل و بررسی خطاهای احتمالی
• ساخت فایل robots.txt بهینه و تست آن و مشاهده صفحات احتمالی که اشتباها توسط این فایل مسدود شده اند
• ایندکس کردن سریع مطالب سایت در گوگل در چند دقیقه
• بررسی خطاهای کراول گوگل و آموزش رفع آنها
• بررسی و تنظیم آمار مربوط به زمانی که ربات گوگل (Googlebot) به سایت دسترسی پیدا می کند
• مشاهده لیست بک لینک ها به اینصورت که از کجا به کدام صفحات سایت لینک داده شده است
• مشاهده لینک های داخلی وبسایت و مدیریت آنها در سرچ کنسول گوگل
• معرفی زبان وبسایت به گوگل توسط وبمستر
• تنظیم کشور هدف (Geographic Target) که اکثر مخاطبان از آن کشور اقدام به مشاهده وب سایت می نمایند برای نمایش سایت در نتایج گوگل
• بررسی وضعیت رسپانسیو بودن سایت و اینکه کاربر و گوگل، هرکدام، سایت شما را چطور مشاهده می کنند
• بررسی خطاهای سایت در موبایل
• معرفی امکانات نسخه جدید وبمستر تولز 2018 گوگل
• آموزش کار با نسخه جدید وبمستر تولز 2018 گوگل
• مشاهده لیست لینک هایی که در کراول گوگل با خطای 404 مواجه شده اند و حل خطا در وبمستر تولز
• مشاهده لیست لینک هایی که در کراول گوگل با خطای 500 مواجه شده اند و حل خطا در وبمستر تولز
• مشاهده لیست لینک هایی که در کراول گوگل با خطای 403 مواجه شده اند و حل خطا در وبمستر تولز
• آموزش بازگردانی و رفع مشکل سایت حذف شده از نتایج گوگل
• بررسی مشکل عناوین (Title) تکراری سایت در وبمستر تولز
• بررسی مشکل توضیحات (Description) تکراری سایت در وبمستر تولز
• بررسی مشکل مطالب (Articles | Posts) تکراری سایت در وبمستر تولز
• معرفی قسمت Rich Cards (کارت های غنی شده)

 


توجه: کلیه سرفصل های اعلامی بطور کامل آموزش داده می شوند اگر به دلیل کمبود زمان، بعضی موارد کوتاه تر توضیح داده شوند توضیح کامل داخل کتاب سرچ کنسول گوگل، نویسنده مهرداد شه شناس وجود دارند، لذا یکی از مزایای مهم این دوره آموزشی، ارائه جزوه سرچ کنسول گوگل طبق توضیحات دوره به شرکت کنندگان می باشد و نشانگر کامل بودن ارائه مباحث در دوره است. لذا، فیلم وبینار و کتاب الکترونیکی آموزش سرچ کنسول گوگل، مکمل یکدیگر بوده و با مشاهده هردوی این موارد می توانید در کار کردن با سرچ کنسول گوگل، توانایی تان را بیشتر کنید.

 

برای خرید فیلم دوره آموزشی با شماره 09382405199 درارتباط باشید.

کانال سئوی تخصصی وب سایت:

@mehroz_seo

 

توجه: کتاب آموزش 0 تا 100 سرچ کنسول گوگل به شرکت کنندگان وبینار دوره به صورت رایگان ارائه می شود اما افرادیکه در وبینار شرکت نکرده اند و فیلم دوره را از این سایت خریداری کرده اند می توانند با ارسال شماره سفارش خرید محصول خود به شماره 09382405199 از طریق پیامک یا تلگرام و اعلام اینکه فیلم را خریداری کرده اند، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف ویژه خرید کتاب الکترونیکی آموزش 0 تا 100 سرچ کنسول گوگل برایشان ارسال می شود تا کتاب را از وب سایت ارائه دهنده خدمات کتاب الکترونیکی خرید، دانلود و مشاهده نمایند.


دوره گوگل وبمستر تولز مهروز چه تفاوتی با سایر دوره های مشابه دارد؟ چرا باید در دوره سرچ کنسول گوگل مهروز ثبت نام و شرکت کنم؟

گروه مهروز سعی دارد رضایت مشتری را بر کسب درآمد بالا ترجیح دهد لذا همیشه سعی دارد با کمترین هزینه، بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه نماید تا رضایت مشتری جلب شود، بر این اساس، در این دوره آموزشی یک جلسه ای سعی شده است مفاهیم به صورت مختصر و کوتاه و البته کامل و عملی به دانشپذیران دوره توضیح داده شود و از ارائه مطالب غیرلازم و اضافه بر سازمان که جنبه تبلیغاتی دارند خودداری شود.

 

چه کسانی می توانند در دوره آموزشی سرچ کنسول گوگل ثبت نام و شرکت نمایند؟

کلیه افراد و شرکت می توانند در این دوره آموزشی ثبت نام و شرکت نمایند.

 

 

بعد از شرکت در دوره چه مهارتی کسب می کنم؟

کلیه دانشپذیران دوره سرچ کنسول گوگل، بعد از شرکت در دوره و شرکت در آزمون تعیین سطح بعد از دوره، می توانند خودشان وبمستر سایت خودشان در وبمستر تولز گوگل باشند و از پرداخت هزینه های بالا جهت راه اندازی، تنظیمات، پشتیبانی و مدیریت وبمستر تولز سایت خود جلوگیری کنند.
البته ذکر این نکته قابل توجه است که حتما قبل از معرفی سایت به وبمستر گوگل می بایست یک سری کارها از قبیل سئوی داخلی وب سایت و افزایش سرعت و بهینه سازی وب سایت را انجام دهید تا بعد از معرفی سایت به گوگل، گوگل مشکلی از نظر ساختاری و محتوایی با وب سایت شما نداشته باشد و سرعت و کیفیت ایندکس سایت شما از ابتدا عالی باشد.
با توجه به اینکه گروه مهروز تصمیم به ارائه دوره های آموزشی عمومی سئو و بهینه سازی وب سایت در وب سایت محبوب ایوند را گرفته است، لذا اولین دوره را دوره وبمستر تولز گوگل قرار داده ایم دوره بعد که با فاصله کمتری با این دوره برگزار می شود دوره افزایش سرعت سایت و بهینه سازی نمره و زمان لود سایت می باشد که بر خلاف سایر دوره های آموزشی موجود، دو مزیت مهم دارد:

1- دوره افزایش سرعت سایت مهروز به جای اینکه فقط براساس آنالیزر جهانی جی تی متریکس (www.GTMetrix.com) باشد، دو آنالیزر جهانی دیگر که یکی Google Page Speed و مشابه جی تی متریکس اما متفاوت است می باشد و دیگری، SEO Site Checkup که با دو آنالیزر فوق متفاوت اما اشتراکاتی نیز دارد و مربوط به بررسی و بهبود خطاهای محتوای سایت و مطالب سایت می باشد است که گزینه های مختلف این سه آنالیزر در آموزش افزایش سرعت سایت بررسی می شوند.

2- دوره افزایش سرعت سایت مهروز، مثل دوره گوگل وبمستر تولز مهروز و برخلاف سایر دوره های آموزشی افزایش سرعت، آزمون تعیین سطح قبل از دوره و آزمون تعیین سطح بعد از دوره برگزار می کند تا دانشپذیران دوره بتوانند با نقاظ ضعف و قوت خود آشنا شوند.

 

با توجه به توضیحات فوق، دوره آموزشی افزایش سرعت سایت، پیشنیاز دوره آموزشی وبمستر تولز گوگل در زمان انجام کار عملی بر روی سایت است و به دانشپذیران علاقه مند به شرکت در دوره سرچ کنسول گوگل پیشنهاد درصورتیکه با سئوی داخلی سایت از قبیل افزایش سرعت سایت مسلط نیستند حتما در این دوره شرکت نمایند تا بتوانند به بهترین صورت، روی سئوی سایتشان کار کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تماس با مدرس دوره با شماره 09382405199 تماس بگیرید.

 

برای خرید فیلم دوره آموزشی با شماره 09382405199 درارتباط باشید.

کانال سئوی تخصصی وب سایت:

@mehroz_seo

 

کلمات کلیدی:

گوگل وبمستر تولز, سرچ کنسول گوگل, ابزار وبمستر گوگل, آموزش گوگل وبمستر تولز, آموزش سرچ کنسول گوگل, آموزش ابزار وبمستر گوگل, سئو, بهینه سازی وب سایت, seo, google search consol, google search console, google webmaster tools

Comments

Leave A Comment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque imperdiet purus quis metus imperdiet fermentum. Suspendisse hendrerit id lacus id lobortis. Morbi accumsan nulla ac urna elementum dapibus. Phasellus eu felis orci, sit amet placerat eros. Sed aliquet iaculis nisi id convallis. Quisque nec ligula ut felis hendrerit iaculis quis sed neque.

Security code
Refresh