Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

با 10 شغل برتر 10 سال آینده آشنا شوید

در ذیل، جدول پیش بینی 10 شغل برتر 10 سال آینده آورده شده است که توسط گروهی تخصصی در ایالات متحده آمریکا تحقیق شده است.

با 10 شغل برتر 10 سال آینده آشنا شوید 1

 

برای مشاهده جدول در سایز بزرگ، عکس ذیل را مشاهده کنید.

 

با 10 شغل برتر 10 سال آینده آشنا شوید

 

گروهی تخصصی که موضوعات اقتصادی را پیش بینی می کنند (کیپلینگر) در تحقیقی با استفاده از داده های اداره آمار کار، 756 شغل محبوب در ایالات متحده آمریکا را بررسی کردند که نتیجه آن در رابطه با مشاغل 10 سال آینده مطابق جدول فوق می‌باشد. موسسه ای که این ارزیابی را انجام داده است علاوه بر حقوق دریافتی، میزان سهولت برای ورود به این حرفه ها را نیز در ارزیابی خود لحاظ کرده است. البته این موسسه در ارزیابی های خود، پزشکان را خارج کرده است چرا که برای آماده شدن برای این حرفه هم زمان زیادی نیاز است و هم هزینه زیادی باید کرد؛ در حالی که به طور مثال دستیار پزشکان در این لیست قرار دارند، چرا که برای رسیدن به این حرفه نیازمند سرمایه گذاری وسیع مالی و زمانی نیستند. با نگاهی گذرا به این 10 حرفه برتر برای آینده می توان به این نتیجه رسید که فعالیت در حوزه های دیجیتال و کامپیوتری و همچنین حوزه بهداشتی و درمانی با موفقیت همراه خواهد بود.

Comments

Leave A Comment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque imperdiet purus quis metus imperdiet fermentum. Suspendisse hendrerit id lacus id lobortis. Morbi accumsan nulla ac urna elementum dapibus. Phasellus eu felis orci, sit amet placerat eros. Sed aliquet iaculis nisi id convallis. Quisque nec ligula ut felis hendrerit iaculis quis sed neque.

Security code
Refresh